• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.

Шановні клієнти

Інтернет-магазин bookletka.com працює. Враховуючи, воєнний стан в країні, опрацювання замовлень може займати від 1 до 3 днів.

Бережіть себе та своїх рідних! Все буде Україна!

 

Уважаемые клиенты!

Поздравляем Вас с Новогодними и Рождественскими праздниками!

Желаем от всей души великих дел и удачи, крепкого здоровья и искренней любви, невероятного счастья и осуществления желаемых мечт, верных друзей и веселых праздников с дорогими сердцу людьми.

Мы прилагаем все усилия, чтобы накануне и в течение праздников вовремя отправлять Ваши заказы, среди которых много подарков.

Сьогодні на полицях книжкових крамниць Ви можете знайти тисячі посібників з вивчення англійської мови різними віковими групами. Важливо, знайти саме той, що припаде до душі та допоможе зробити навчання цікавим і захоплюючим. Представляємо до Вашої уваги книги українського лінгвіста-методиста із двадцятирічним досвідом викладацької діяльності  - Юлії Іванової.

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України