• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Full Blast 5 клас НУШ

7 шт.

на странице

7 шт.

на странице
При заказе на сумму от 1000 грн. - Доставка по Украине БЕСПЛАТНО
Скидки на покупку тетрадей для преподавателей

Купити комплект Фул Бласт 5 Мітчелл дешево


Full Blast 5 клас – це новий навчальний курс з англійської мови від видавництв MM Publications та Лінгвіст, адаптований під НУШ програму та створений за новими стандартами освіти. В ньому враховано вимоги сучасного світу та необхідні компетенції розвитку особистості.

Зміст навчання відповідає віковим особливостям підлітків та транслює цікаву й актуальну тематику. Річне навантаження розраховане на 120 годин, по 3 уроки на тиждень. Всього розглядається 8 тем по 6 уроків в кожній. Посібники містять обов’язкові сторінки повторення вкінці кожного розділу.

П’ятикласники вивчають захоплюючі теми, читають «живі діалоги», що включають сучасну лексику, засвоюють граматику в контексті та працюють з відеоконтентом.

 

Замовити онлайн Full Blast 5 клас for Ukraine недорого

 

Викладачі надають перевагу даному курсу, адже тут є все необхідне для комфортної та ефективної роботи в класі та вдома. Якісна методична підтримка не лише економить час для підготовки до уроків, а й урізноманітнює процес навчання.

 

До навчально-методичного комплекту належать:

 

☺    Student`s Book – підручник, що навчає живої розмовної мови та мотивує до навчання завдяки ефективній методиці та яскравому оформленню. Для кращого запам’ятовування нової лексики подаються цікаві ілюстрації та аудіо з чіткою правильною вимовою. Граматика висвітлюється в таблицях з великою кількістю прикладів. Для читання використовуються різні види текстів, що розширюють кругозір учня. Стюдентс бук містить персоналізовані комунікативні завдання із порадами для правильної побудови висловлювань.

 

☺    Workbook – робочий зошит із вправами репродуктивного та творчого характерів, доповнює теми підручника та містить завдання для формувального оцінювання.

 

☺    Test Booklet – тести, які використовуються вчителем для поточного та тематичного оцінювання. Запропоновані матеріали можуть бути адаптовані під діагностувальні роботи.

 

☺    Grammar – посібник з граматикою англійської мови, складений відповідно до модулів підручника. Граматичні категорії проілюстровані, а лексична складова вправ допоможе закріпити словникові слова.

Отзывы о товаре

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України